Vanaf 15 november tot en met 16 december organiseert onze club haar eerste wijnfestival.

Voetbal wordt vaak in verband gebracht met bier. De Belgische eerste klasse is zelfs vernoemd naar een biermerk. Toch weten we zeker dat er vele wijnliefhebbers zijn tussen onze supporters, spelers en sympathisanten ! Zeker met het oog op de feestdagen, kan iedereen haar voorraad inslaan via een aantrekkelijke en voordelige selectie van wijnen via onze club !

In samenwerking met onze wijnleverancier Melovinja bieden we een selectie van 8 lekkere wijnen aan. Jullie kunnen kiezen tussen passioneel rood, verfrissend wit, een zomerse rosé en een sprankelend bubbeltje (cava) !

Hieronder vinden jullie het aanbod van onze club:

Cava

Wit

Rosé

Rood

Steunpakket van 3 flessen (Cava – wit – rood of wit – rosé – rood) – 30,00 euro

Bestellen kan via onze webshop.